tel. (044) 732-70-17

Aktualności

17-10-2013

Turniej w Rosji

Nasz zawodnik Mateusz Bernatek został powołany do kadry Polski Juniorów na turniej Vladimir k. Moskwy. Będzie rywalizował w kategorii do 66 kg.

Życzymy powodzienia !!
Nasi zawodnicy spotkali się z Wiceprezydentem Miasta Andrzejem Kacperkiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta Marianem Błaszczyńskim. Więcej o spotkaniu :

05.10.2013 w Dębicy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa - Region C w zapasach stylu klasycznym i zapasach kobiet. Udział wzięło 21 klubów w stylu klasycznym i 18 w zapasach kobiet, w tym nasi zawodnicy i zawodniczki. Oto wyniik :

22.09.2013 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się XIV Turniej o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego z Barcelony Piotra Stępnia. Nasi zawodnicy wygrali turnieju w składzie: Wiktor Wójcik, Mateusz Rygielski, Michał Twardowski, Kacper Gajda, Artur Chojnacki, Michał Dybka, Jakub Ambroziak i Oskar Teodorczyk. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Kacper Gajda (53 kg). O to wyniki :
W drużynowych Mistrzostwach Polski juniorów i kadetów nasz klub zajął 4 miejsce.